http://www. Już wyjeżdżamy Regulamin wyjazdów zagranicznych Comenius 2013-2015 – inauguracja Drugie spotkanie partnerów Konkurs wiedzy - rozstrzygnięty!!! Wizytówki Czy odżywiamy się zdrowo? Konkurs fotograficzny Regulamin Rozdanie nagród i dyplomów EAT ART Smacznie, kolorowo, wesoło i profesjonalnie Wyniki konkursu o sportowcach Sport quiz Konkurs fotograficzny „Wir kochen ungarisch” TYDZIEŃ PROJEKTU COMENIUSA NA WĘGRZECH

Projekt „Comenius 2013 – 2015”

Sport quiz

W dniu 16  grudnia odbył się w naszej szkole quiz wiedzy o sporcie i wybitnych sportowcach krajów partnerskich  Comeniusa.

22 uczestników konkursu  musiało wykazać się znajomością tych dyscyplin sportowych, które wcześniej prezentowane były na plakatach. W niełatwych zmaganiach zdecydowanie wygrała Justyna Szumny z klasy III B, zdobywając 15 punktów. Drugie miejsce z równa ilością 11 punktów zajęły Karolina Bubak z klasy II A i Karolina Udziela z klasy II B. Trzecim miejscem podzieliły się Wiktoria Krawiec z klasy II A i Emilka Grzybowska z klasy III B, które zdobyły po 8 punktów.

Gratulujemy uczennicom i zachęcamy uczniów do poznawania różnych dziedzin sportu, nie tylko piłki nożnej. Tegoroczne aktywności Comeniusa będą koncentrować się wokół dziedzin sportowo- zręcznościowych, a do wyjazdu zakwalifikują się najlepsi.

Justyna Szumny zdobyła 15 punktów, Karolina Bubak i Karolina Udziela otrzymują po 10 punktów, a Emilia Grzybowska i Wiktoria Krawiec po 5 punktów w kwalifikacji wyjazdowej.

Na zdjęciach wręczenie nagród laureatom konkursu w czasie szkolnej uroczystości wigilijnej.

Sadowska M.