http://www. Już wyjeżdżamy Regulamin wyjazdów zagranicznych Comenius 2013-2015 – inauguracja Drugie spotkanie partnerów Konkurs wiedzy - rozstrzygnięty!!! Wizytówki Czy odżywiamy się zdrowo? Konkurs fotograficzny Regulamin Rozdanie nagród i dyplomów EAT ART Smacznie, kolorowo, wesoło i profesjonalnie Wyniki konkursu o sportowcach Sport quiz Konkurs fotograficzny „Wir kochen ungarisch” TYDZIEŃ PROJEKTU COMENIUSA NA WĘGRZECH

Projekt „Comenius 2013 – 2015”

Już wyjeżdżamy

Od kilku tygodni trwają przygotowania do wyjazdu na spotkanie szkół partnerskich Comeniusa w Norymberdze. Powtarzamy słownictwo tematycznie związane z projektem, przygotowujemy krótkie prezentacje o sobie, układamy pytania do quizu na temat pięciu krajów partnerskich, wykonujemy plakaty do prezentacji naszego kraju oraz redagujemy przepisy kulinarne na zdrowe i pożywne posiłki, które wykonamy na miejscu w czasie warsztatów.

Reprezentacja naszej szkoły składa się z tych uczniów i uczennic, którzy w rywalizacji zebrali najwięcej punktów. Klasy pierwsze reprezentują Kinga Kaczor, Karolina Bubak, Adrian Mirek i Rafał Wojtal, z klas drugich zakwalifikowali się Natalia Nowotarska, Emilia Grzybowska, Aleksandra Żurek, Eleanor Rantanen i Patryk Bosak. Grupa uczniów z klas trzecich to Karolina Adamczyk, Magdalena Brandys, Aleksandra Kluczewska, Paweł Koczułap, Katarzyna Skrzyniowska, Wioletta Skrzypek i Kinga Windys.

Opiekę sprawować będą panie Dotota Tracz, Małgorzata Rabczyńska i Małgorzata Sadowska.

Z dużym zaciekawieniem wyruszamy 11 maja 2014 w pierwszą zagraniczną podróż w ramach projektu.