http://www. Już wyjeżdżamy Regulamin wyjazdów zagranicznych Comenius 2013-2015 – inauguracja Drugie spotkanie partnerów Konkurs wiedzy - rozstrzygnięty!!! Wizytówki Czy odżywiamy się zdrowo? Konkurs fotograficzny Regulamin Rozdanie nagród i dyplomów EAT ART Smacznie, kolorowo, wesoło i profesjonalnie Wyniki konkursu o sportowcach Sport quiz Konkurs fotograficzny „Wir kochen ungarisch” TYDZIEŃ PROJEKTU COMENIUSA NA WĘGRZECH

Projekt „Comenius 2013 – 2015”

Comenius 2013-2015 – inauguracja

W dniach 21 do 23 października nauczycielki naszej szkoły: Pani Dorota Tracz, Pani Małgorzata Rabczyńska i Pani Małgorzata Sadowska wzięły udział w pierwszym spotkaniu partnerów projektu Comeniusa „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Spotkanie odbywało się w Pradze, stolicy Czech. Gospodarzami byli nauczyciele praskiej szkoły z rozszerzoną nauką języków obcych. Wzięli w nim udział oprócz reprezentantów gospodarzy również przedstawiciele szkół z Niemiec, Węgier i Słowenii. Omówiono najbliższe działania w ramach projektu, zadania poszczególnych partnerów oraz funkcjonowanie strony internetowej projektu.

Odnieśliśmy również pierwszy sukces – za najlepszy projekt logo uznana została praca Uli Oczkoś z klasy III B.

Następne spotkanie partnerów projektu już w marcu 2014 w Białym Kościele!

M.Sadowska

Zwycięskie LOGO Na Hradczanach