Regulamin konkursu na opowiadanie w ramach projektu: „Czytanie - lubię to!” 2015 Regulamin konkursu na recenzję książki w ramach projektu: „Czytanie- lubię to!” 2014 Regulamin konkursu na plakat w ramach projektu: „Czytanie - lubię to!” 2014 Podsumowanie I etapu projektu: „Czytanie- lubię to!” 2014

Projekt: „Czytanie - lubię to!”

Regulamin konkursu na plakat w ramach projektu: „Czytanie - lubię to!” 2014

Regulamin konkursu na plakat w ramach projektu: „Czytanie - lubię to!”

1. Organizatorem i fundatorem nagród w konkursie:

„Czytanie - lubię to! - plakat promocyjny” zwanego dalej Konkursem jest Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Białym Kościele - biblioteka szkolna.

2.Konkurs jest skierowany do wszystkich chętnych uczniów Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego.

3.Celem konkursu w ramach projektu jest:

a. aktywizacja młodzieży;

b. integracja środowiska uczniowskiego wokół biblioteki;

c. edukacja i kształcenie wyobraźni;

d. promowanie talentów literackich i plastycznych;

e. promowanie literatury;

f. rozwijanie czytelnictwa.

4. Warunki uczestnictwa:

a. Udział w konkursie jest wolny od wszelkich opłat.

b. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich uczniów szkoły - miłośników literatury.

c. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przez  uczestnika.

d. Uczestnik może dostarczyć tylko jedną, niepublikowaną i nie nagradzaną nigdzie wcześniej pracę- w formie plakatu. Możliwe jest wykonanie pracy indywidualnie lub w parach.

e. Zgłoszone na Konkurs prace powinny być dostarczone w formie plakatu o formacie minimum A3.  Na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę zawierającą następujące informacje: imię i nazwisko autora/autorów, dane kontaktowe (numer telefonu, adres mailowy). Uczestnicy konkursu dostarczają także wypełnione przez rodziców/opiekunów oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, składając je osobno u nauczyciela- opiekuna konkursu.

f. Autorzy plakatów wyrażają zgodę na opublikowanie ich danych osobowych i wizerunku w regionalnych mediach oraz na stronie internetowej organizatora zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 83 z późniejszymi zm.).

g. Zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie oznacza upoważnienie dla organizatora do korzystania ze zgłoszonych prac w zakresie publicznego rozpowszechnienia.

5. Termin i miejsce dostarczenia prac:

Plakaty należy składać od 02.03.2015 r. do 12.03.2015 r. w bibliotece szkolnej Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego .

6. Wyłonienie laureatów Konkursu:

a. Plakaty zakwalifikowane do udziału w Konkursie oceni jury powołane specjalnie do tego celu przez Organizatora, które wyłoni zwycięzców Konkursu.  Decyzja jury jest ostateczna.

b. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 16.03.2015. . W tym dniu zostaną ogłoszeni laureaci.

c. W konkursie przewidziano nagrody; punkty za udział w projekcie czytelniczym /oceny z j. polskiego/ nagrody książkowe dla laureatów.

Do pobrania: Zalacznik_do_regulaminu_-_wzory_oswiadczen_dla_uczestnikow.doc

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie:

opiekun projektu: mgr Mirosława Szeptycka