Regulamin konkursu na opowiadanie w ramach projektu: „Czytanie - lubię to!” 2015 Regulamin konkursu na recenzję książki w ramach projektu: „Czytanie- lubię to!” 2014 Regulamin konkursu na plakat w ramach projektu: „Czytanie - lubię to!” 2014 Podsumowanie I etapu projektu: „Czytanie- lubię to!” 2014

Projekt: „Czytanie - lubię to!”

Podsumowanie I etapu projektu: „Czytanie- lubię to!” 2014

Dnia 20 marca 2015 r. odbyło się uroczyste podsumowanie pierwszego etapu realizacji projektu czytelniczego pod hasłem: „Czytanie- lubię to!”.

Uczestnicy z klas drugich i trzecich pod kierunkiem opiekuna projektu - p. Mirosławy Szeptyckiej realizowali dwa zadania konkursowe: redagowanie recenzji ulubionej książki oraz tworzenie plakatu promującego czytelnictwo.

Nagrodzone prace plastyczne podziwiała społeczność szkolna oraz goście podczas VII Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Laureaci czytelniczych zmagań odebrali nagrody i gratulacje z rąk dyrektora szkoły - p. Bożeny Turek.

Pełna lista uczestników i laureatów wraz z punktacją znajduje się w załącznikach:

LISTA_LAUREATOW_KONKURSU_NA_NAJLEPSZa_RECENZJE.doc

LISTA_LAUREATOW_KONKURSU_plastycznego.doc