http://www. Już wyjeżdżamy Regulamin wyjazdów zagranicznych Comenius 2013-2015 – inauguracja Drugie spotkanie partnerów Konkurs wiedzy - rozstrzygnięty!!! Wizytówki Czy odżywiamy się zdrowo? Konkurs fotograficzny Regulamin Rozdanie nagród i dyplomów EAT ART Smacznie, kolorowo, wesoło i profesjonalnie Wyniki konkursu o sportowcach Sport quiz Konkurs fotograficzny „Wir kochen ungarisch” TYDZIEŃ PROJEKTU COMENIUSA NA WĘGRZECH

Projekt „Comenius 2013 – 2015”

Wyniki konkursu o sportowcach

Na przełomie listopada i grudnia uczniowie zainteresowani zdobywaniem punktów na wyjazd Comeniusa uczestniczyli w konkursie plastycznym o tematyce sportowej. Zadaniem ich było przedstawienie sylwetki wybitnego sportowca.

Spośród dwudziestu prac jury  wybrało najlepsze plakaty i przyznało jedno pierwsze miejsce, dwa drugie i pięć trzecich.

I MIEJCSE:    Sabina Psarska kl. III A   - Ewa Samkowa

II MIEJSCE:   Natalia Nowotarska kl.III A – Aron Szilagyi

Dawid Krężołekkl.II B- Justyna Kowalczyk

III MIEJSCE: Wiktor Żurek kl.IIB    - Zbigniew Bródka

Karolina Udziela kl.II B- Otylia Jedrzejczak

Klaudia Kulon kl.II B – Peter Prevc

Adrian Mirek kl.II A- Tomasz Majewski

Karol Bieniek kl.II B – Anna Lewandowska

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do uczestnictwa w quizie sportowym w przyszłym tygodniu.