„Bajkoczytacze” i przedszkolaki - nasze jesienne spotkania 2015 Bajkoczytacze X 2016

Bajkoczytacze

„Bajkoczytacze” i przedszkolaki - nasze jesienne spotkania 2015

Już we wrześniu koło Bajkoczytaczy zainaugurowało odwiedziny w pobliskim przedszkolu i zapoznawanie się z nową grupa przedszkolaków. Uczniowie klasy 1a - również debiutujący w roli animatorów - przygotowali dla dzieci przedstawienie kukiełkowe o regionalnych specjałach, a także zabawy i zagadki związane ze znanymi przysmakami.

Przedszkolaki zaprosiły gimnazjalistów na kolejne, już październikowe spotkanie.

Tym razem tematyka wierszyków i zabaw była związana z jesiennymi warzywami i zdrowiem (bajka o chorej żabce). Dzieci chętnie uczestniczyły w zgadywankach, a przebojem spotkania stała się piosenka „Ogórek, ogórek, ogórek, zielony ma garniturek”.

Jako, że pogoda nieco wszystkich zaskoczyłaJ i spadł śnieg -  bardzo na czasie okazała się zabawa” Stary niedźwiedź mocno śpi”.

Ciekawe, jakie niespodzianki czekają nas na listopadowym spotkaniu smiley

Zapraszamy do galerii:

Mirosława Szeptycka