Projekt "Magia Matematyki" 2016 r. w ramach programu mPotęga Fundacji mBanku

"Tajemniczy labirynt"

16 grudnia 2016 roku w Gimnazjum w Białym Kościele odbyła się gra terenowa „Tajemniczy labirynt”, będąca zwieńczeniem projektu „Magia matematyki” odbywającego się w ramach programu mPotęga Fundacji mBanku. Uczniowie podzieleni na grupy rozwiązywali zadania związane z wykładami i sesjami projektu, które odbywały się od września 2016 roku. Poza wiedzą i umiejętnościami oceniana była również współpraca między członkami zespołów. Rywalizacja była bardzo wyrówna, a różnice punktowe pomiędzy grupami niewielkie. Zwycięzcami zostali: Damian Janowiak, Kamil Kowalik, Mateusz Kowalski, Sebastian Kwaśny i Wojciech Seweryn.