Informacje Regulamin TWiS W zdrowym ciele zdrowy duch Palenie jest słabe Biegaj z nami - biegnij z ojcem do Ojcowa Trzymaj Formę 2015 Trzymaj Formę 2016

Projekt "Trzymaj formę"

Trzymaj Formę 2015

24 marca br., już po raz kolejny, odbył się turniej  „Trzymaj Formę”. W rywalizacji uczestniczyli uczniowie klas I-III gimnazjum w Białym Kościele oraz Modlnicy.

Zawodnicy wzięli udział w konkurencjach sportowych: sztafeta, przeciąganie liny, skoki przez linę oraz piramida. Konkurencje sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego z obu szkół. Dodatkowo każda drużyna musiała wykazać się wiedzą z zakresu zdrowego żywienia.

Pierwsze miejsce zajęła Drużna z Modlnicy. Natomiast  w klasyfikacji szkół wygrało Gimnazjum w Białym Kościele i tym samym zachowało PUCHAR PRZECHODNI TURNIEJU.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Małgorzata Biniek