Informacje Regulamin TWiS W zdrowym ciele zdrowy duch Palenie jest słabe Biegaj z nami - biegnij z ojcem do Ojcowa Trzymaj Formę 2015 Trzymaj Formę 2016

Projekt "Trzymaj formę"

Trzymaj Formę 2016

Już po raz kolejny gimnazjaliści z gminy Wielka Wieś włączyli się do ogólnopolskiego programu „Trzymaj formę”. To inicjatywa, której celem jest edukacja żywieniowa i promocja aktywnego trybu życia wśród młodzieży. W gimnazjum w Białym Kościele w ramach tego przedsięwzięcia zorganizowano turniej „W zdrowym ciele zdrowy duch”, do którego dołączyli także uczniowie z Modlnicy. Każda ze szkół wystawiła po trzy drużyny – klas pierwszych, drugich i trzecich. Zabawa zaczęła się od rozgrzewki. Potem zawodnicy przeszli do właściwych konkurencji. Były nimi: sztafeta, skoki przez linę, piramida gimnastyczna, przeciąganie liny oraz test wiedzy związanej ze zdrowym żywieniem. Po podsumowaniu punktów zwycięzcą okazała się reprezentacja klas II z Białego Kościoła, drugie miejsce zajęli gimnazjaliści z klas III    z Modlnicy, a trzecie klasy I z Białego Kościoła.

W ogólnej klasyfikacji „Puchar Trzymaj Formę” zdobyli uczniowie z Gimnazjum w Białym Kościele.

Małgorzata Biniek