http://www. Już wyjeżdżamy Regulamin wyjazdów zagranicznych Comenius 2013-2015 – inauguracja Drugie spotkanie partnerów Konkurs wiedzy - rozstrzygnięty!!! Wizytówki Czy odżywiamy się zdrowo? Konkurs fotograficzny Regulamin Rozdanie nagród i dyplomów EAT ART Smacznie, kolorowo, wesoło i profesjonalnie Wyniki konkursu o sportowcach Sport quiz Konkurs fotograficzny „Wir kochen ungarisch” TYDZIEŃ PROJEKTU COMENIUSA NA WĘGRZECH

Projekt „Comenius 2013 – 2015”

udziału uczniów w projekcie Comenius 2013-2015

Ein gesunder Geist lebt in einem gesunden Körper

Gimnazjum im ks. Jana Twardowskiego w Białym Kościele uczestniczy jako partner w międzynarodowym projekcie „W zdrowym ciele zdrowy duch”, dofinansowanym kwotą 20 000 €.

Projekt trwa dwa lata, od 1.08.2013 do 31.07.2015.

Językiem projektu jest język niemiecki.

1.Celem projektu jest

• poznanie krajów partnerskich,

• nawiązanie współpracy z rówieśnikami, organizacjami młodzieżowymi i szkołami,

• zwrócenie uwagi na prawidłowe odżywianie się

• promocja aktywnego, zdrowego trybu życia.

2.W projekcie mogą uczestniczyć na zasadzie dobrowolności wszyscy uczniowie Gimnazjum.

3.Informacja o zasadach uczestnictwa jest umieszczona na stronie internetowej szkoły, na tablicy informacyjnej Comeniusa, podana została na zebraniach z rodzicami i w trakcie zajęć edukacyjnych.

4.Uczniowie powinni mieć zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w projekcie.

5.Zadania projektowe mogą być realizowane w trakcie zajęć edukacyjnych, w trakcie zajęć pozalekcyjnych, w czasie wolnym od zajęć w grupach projektowych lub w niektórych przypadkach indywidualnie.

6.W każdym roku trwania projektu ma miejsce wyjazd zagraniczny, do którego zakwalifikowani będą najaktywniejsi uczniowie. Kryteria kwalifikowania ustalają nauczyciele biorący udział w projekcie, a wykaz kryteriów jest załącznikiem do niniejszego regulaminu.

7.Gimnazjum może pozyskiwać sponsorów zewnętrznych, których darowizny będą stanowić dodatkowe źródło dofinansowania.

8.Postanowienia niniejszego regulaminu obowiązują od 1.09.2013 do 31.07.2015r.

Załącznik do regulaminu zalacznik_nr_1_-_Comenius_2013.doc