Historia szkoły Nasz Patron - ks. Jan Twardowski Nadanie szkole imienia Sztandar szkoły Nasze spotkania z Patronem -foto Gimnazjum w Białym Kościele - nowoczesność i bezpieczeństwo O naszej szkole - prezentacja 10 - cio lecie szkoły Osiągnięcia - wyniki egzaminów Osiągnięcia - laureaci i finaliści konkursów ogólnopolskich i wojewódzkich

Poznaj naszą szkołę

Osiągnięcia - laureaci i finaliści konkursów ogólnopolskich i wojewódzkich

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW OGÓLNOPOLSKICH I WOJEWÓDZKICH

smileyMariola Szumiec – laureatka wojewódzkiego konkursu wiedzy „Wyspiański- twórca niepowtarzalny” – 2001 r.

smileyMariola Szumiec – laureatka wojewódzkiego konkursu wiedzy „Helena Modrzejewska – ambasador polskości” – 2002 r.

smileyKatarzyna Czajowska – finalistka wojewódzkiego konkursu polonistycznego – 2002 r.

smileyMagdalena Knapik – finalistka wojewódzkiego konkursu polonistycznego – 2002 r.

smileyAnna Grudnik – laureatka wojewódzkiego konkursu polonistycznego – 2003 r.

smileyMarcin Staszkiewicz – laureat wojewódzkiego konkursu „Wiem Więcej” – 2003 r.

smileyGabriela Marcinkowska – finalistka wojewódzkiego konkursu języka angielskiego -2003 r.

smileyMichał Gzyl – finalista wojewódzkiego konkursu polonistycznego – 2003 r.

smileyBeata Habuda – finalistka wojewódzkiego konkursu historycznego– 2004 r.

smileyGabriela Marcinkowska – finalistka wojewódzkiego konkursu języka angielskiego – 2004 r.

smileyAnna Wąsik – laureatka wojewódzkiego konkursu języka niemieckiego – 2004 r.

smileyBeata Habuda – laureatka wojewódzkiego konkursu polonistycznego– 2004 r.

smileyBeata Habuda – laureatka wojewódzkiego konkursu „Wiem Więcej”– 2004 r.

smileyMaciej Rosa – laureat wojewódzkiego konkursu „Wiem Więcej” – 2006 r.

smileyMaciej Staszkiewicz – laureat wojewódzkiego konkursu plastycznego- 2006 r.

smileyKarolina Walczak – laureatka ogólnopolskiego konkursu wiedzy ekologicznej – 2007 r.

smileyFilip Potycz – laureat wojewódzkiego konkursu biologicznego - 2009 r.

smileyBartłomiej Kołodziejczyk – finalista wojewódzkiego konkursu z fizyki – 2009 r.

smileyBartłomiej Kołodziejczyk – finalista wojewódzkiego konkursu „Wiem Więcej” – 2009 r.

smileyPaulina Nabagło – laureatka ogólnopolskiego konkursu plastycznego – 2010 r.

smileySylwia Soboń, Krzysztof Kucharski, Łukasz Derwisz – laureaci Małopolskich konfrontacji muzycznych - 2011 r.

smileyMichał Włodarczyk, Tomasz Żurek, Karol Gofron, Szymon Kowalski – laureaci wojewódzkiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – 2011 r.

smileyDamian Sroka - finalista wojewódzkiego konkursu geograficznego - 2013 r.

smileyAnna Tomczyk - finalistka wojewódzkiego konkursu religijnego - 2013 r.

smileyMariola Pogan - finalistka ogólnopolskiego konkursu literackiego - 2014 r.

smileySabina Psarska - finalistka wojewódzkiego konkursu matematycznego – 2015 r.